Wingfly Products Co.Ltd

Super Connector i programista. Innowacja, jakość, niezawodność!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Wingfly Products Co.Ltd Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość Tkanina bawełniana na sprzedaż
Produkt jest w bardzo dobrej jakości. Przystępne ceny. polecam na uzyskanie dostaw denim tutaj.

—— Dylan

Wszystko doskonale! Zamówienie jest realizowane na 10 punktach na 10! Przez długi czas wątpił, starannie wybrał tkaninę, wydał zamówienie. Środki przekazywane zwykłym przelewem bankowym. Wszystkie usługi działały bardzo dobrze, a raczej dobrze. Gorąco polecam tego dostawcę.

—— Benzoes

Super dobry produkt, wysyłka na czas.

—— Christiano Jepirin

Im Online Czat teraz
1 2 3
Wingfly Products Co.Ltd Wingfly Products Co.Ltd Wingfly Products Co.Ltd
Budowanie fabryki
Linia produkcyjna
Magazyn

Budowanie fabryki

Linia produkcyjna

Magazyn

 • Linia produkcyjna
  WingFly Products Co., Ltd. jest profesjonalnym materiałem denimowym, w tym tkaninami i najlepszymi firmami produkującymi jedne z surowych jeansów, a także czerpie korzyści z niezależnego importu i eksportu.

  Koncentrując się na skutecznym obsługiwaniu rynku światowego dzięki wysokiej jakości produktom i najwyższej jakości usługom, możesz zaoferować produkcję produktu, tworzenie próbek i niestandardowe zamówienie! Wingfly Textile Co.Ltd specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości denimów dla najlepszych denim marek, co oznacza, że ​​sama wysoka jakość wysokiej klasy rynek. Może służyć do dżinsów dla mężczyzn i kobiet, teraz jest bardziej popularny dla dżinsów męskich. I produkuje wszelkiego rodzaju jeansy Selvedge od 4oz do 32oz. Używane bawełny xinjiang i natura indygo. Mamy 98 zestawów staromodny krosna, może dostarczyć ponad 400000 jardów jeden miesiąc, może spełnić wszystkie różne wymagania klientów.

  Inne torby i produkty kosmetyczne to nasza nowa linia biznesowa, ale dzięki naszym dobrze współpracującym fabrykom możemy dostarczyć niezawodne produkty o wysokiej jakości!

 • OEM / ODM
  Mamy usługę OEM / ODM.

 • R & D
  Wprowadzamy na rynek nowe i innowacyjne produkty w możliwie najkrótszym czasie, z wyraźnie opisanymi produktami. Nasza usługa opracowywania produktów zapewnia swobodę w zakresie określania materiałów i stylizacji. Możemy przeanalizować potrzeby klientów i dostarczyć innowacyjnych koncepcji jako najlepszych trendów dla wyboru klienta. Na koniec możemy zaoferować projekt z konkretnymi szczegółami do zatwierdzenia, a następnie nasz wykwalifikowany technik będzie tworzyć prototypowe próbki rozwojowe jako uznane rysunki w jak najkrótszym czasie iw dobra jakość.

Szczegóły kontaktu
Wingfly Products Co.Ltd

Osoba kontaktowa: Miss. Jessica

Tel: 86-755-13717019264

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)